meta charset='utf-8'/> September 2008 | PILIHANRAYA KINI September 2008 « PILIHANRAYA KINI

Friday, September 26, 2008

Khairy, Mukhriz, Toyo dan Zahidi

pilihanraya kini     11:13 AM    

2 comments :

Thursday, September 25, 2008

Minyak Turun 10 Sen, Tiket Bas Mahal Gila

pilihanraya kini     9:52 AM    

0 comments :

Tuesday, September 23, 2008

Raja Petra sent to Kamunting

pilihanraya kini     6:32 PM    

0 comments :

Monday, September 22, 2008

Ehud Olmert Resign

pilihanraya kini     12:46 AM    

0 comments :

Sunday, September 21, 2008

Fix Ringgit, Lower Oil Prices

pilihanraya kini     4:46 PM    

0 comments :

Friday, September 19, 2008

Siapa Bakal Menang 3 Naib Presiden UMNO

pilihanraya kini     5:36 PM    

0 comments :

Amerika Pergunakan Anwar Ibrahim

pilihanraya kini     5:36 PM    

3 comments :

Anwar Kata Dia Tak Gila

pilihanraya kini     5:36 PM    

1 comments :

Thursday, September 18, 2008

Mengada Ngada Pulak Zaid Ibrahim Ni

pilihanraya kini     4:08 AM    

0 comments :

Wednesday, September 17, 2008

Anwar & The Five Dwarf From Taiwan

pilihanraya kini     2:06 AM    

0 comments :

Tuesday, September 16, 2008

Anwar The Joker

pilihanraya kini     9:15 PM    

0 comments :

Anwar Kemaruk Sangat Jawatan Perdana Menteri

pilihanraya kini     3:46 PM    

0 comments :

Teresa Dilayan Baik Dalam Tahanan ISA

pilihanraya kini     2:19 AM    

1 comments :

Friday, September 12, 2008

Azan: Pembesar Suara Mahu Diperlahankan

pilihanraya kini     5:05 PM    

7 comments :

Wednesday, September 10, 2008

Ahmad Ismail Ejen Anwar?

pilihanraya kini     7:47 PM    

2 comments :

Anwar Tipu Lagi, 16 Jadi 20 Pula.

pilihanraya kini     7:17 PM    

0 comments :

Dr Mahathir Pulang Ke Pangkuan UMNO

pilihanraya kini     3:56 AM    

0 comments :

Monday, September 8, 2008

DAP Letak Syarat Lompat

pilihanraya kini     5:42 PM    

0 comments :

Khalid Flinstone Yang Pemalas

pilihanraya kini     6:53 AM    

1 comments :

Sunday, September 7, 2008

Mohd Sabu Kecam Anwar Ibrahim

pilihanraya kini     3:13 AM    

0 comments :

Khalid Flinstone: Buang Masa Lawat Mangsa Ribut

pilihanraya kini     2:06 AM    

0 comments :

Saturday, September 6, 2008

Islam lawan Melayu

pilihanraya kini     6:29 AM    

5 comments :

Friday, September 5, 2008

Duit Yahudi Sudah Masuk Ke Malaysia

pilihanraya kini     7:52 PM    

0 comments :

DAP Kena Minta Maaf Pada Orang Melayu

pilihanraya kini     2:02 AM    

3 comments :

Wednesday, September 3, 2008

Anwar Kena Nasihatkan Karpal dan Kit Siang Jangan Melampau Sangat

pilihanraya kini     11:38 PM    

4 comments :

© 2011-2014 PILIHANRAYA KINI . Designed by Bloggertheme9. Powered by Blogger.