meta charset='utf-8'/> January 2009 | PILIHANRAYA KINI January 2009 « PILIHANRAYA KINI

Friday, January 23, 2009

Khalid Dan Lembu

pilihanraya kini     3:25 PM    

3 comments :

Saturday, January 17, 2009

ANWAR BONEKA DAP

pilihanraya kini     12:39 PM    

1 comments :

Biar Cina Ambil, Baru Hendak Menangis Air Mata Darah

pilihanraya kini     1:40 AM    

6 comments :

Friday, January 16, 2009

BERSAMA KEPIMPINAN ULAMA PAKATAN RAKYAT

pilihanraya kini     5:28 PM    

3 comments :

Thursday, January 15, 2009

PEMIMPIN PAS CELUPAR: Realiti Di Sidang DUN

pilihanraya kini     5:02 PM    

1 comments :

'KU MASIH SETIA PADAMU BN": Kesetiaan Rakyat Terengganu Teguh

pilihanraya kini     2:56 PM    

1 comments :

PAS MUDAH LUPA: Segalanya Kerana Kuasa

pilihanraya kini     11:01 AM    

0 comments :

WAHID ENDUT JEJAKI ANWAR... ANWAR JEJAKI OBAMA

pilihanraya kini     7:30 AM    

3 comments :

Wednesday, January 14, 2009

Dari Terengganu Ke Jeddah

pilihanraya kini     1:37 AM    

2 comments :

Tuesday, January 13, 2009

Faedah Dari Projek Babi

pilihanraya kini     8:50 PM    

4 comments :

PAKATAN LEBONG

pilihanraya kini     12:53 AM    

0 comments :

Monday, January 12, 2009

31 DOSA DOSA NIK AJIS YANG CELUPAR

pilihanraya kini     9:22 AM    

10 comments :

SAF KEPIMPINAN HAMAS PAKATAN RAKYAT

pilihanraya kini     1:13 AM    

0 comments :

Saturday, January 10, 2009

AMERIKA SYARIKAT SUDAH LAMA BIAYAI PAS

pilihanraya kini     10:46 PM    

3 comments :

Friday, January 9, 2009

PAS: DULU, KINI, TAK SERUPA.

pilihanraya kini     1:18 PM    

0 comments :

Thursday, January 8, 2009

CERAMAH DSAI DI KT: Renungilah Dengan Mata Hati

pilihanraya kini     6:52 PM    

6 comments :

Wednesday, January 7, 2009

Orang Kuala Terengganu Rugi Kalau Undi Wahid Endut

pilihanraya kini     10:50 PM    

1 comments :

UNDILAH PAS LAGI KALAU TAK SERIK LAGI

pilihanraya kini     3:56 PM    

1 comments :

SIAPA SEBENARNYA PEMBINA?

pilihanraya kini     11:32 AM    

2 comments :

Tuesday, January 6, 2009

Anak Dara DAP Sudah Kempeng di Kuala Ganu

pilihanraya kini     8:04 PM    

3 comments :

Friday, January 2, 2009

Tergadailah Tanah Melayu

pilihanraya kini     11:10 AM    

3 comments :

Thursday, January 1, 2009

Undi PAS Dapat Pahala Ke?

pilihanraya kini     12:58 PM    

3 comments :

Undi DAP Pun Dapat Pahala Ke?

pilihanraya kini     1:07 AM    

0 comments :

© 2011-2014 PILIHANRAYA KINI . Designed by Bloggertheme9. Powered by Blogger.