meta charset='utf-8'/> February 2009 | PILIHANRAYA KINI February 2009 « PILIHANRAYA KINI

Thursday, February 26, 2009

Karpal Maki Pemuda

pilihanraya kini     3:12 PM    

8 comments :

Tuesday, February 24, 2009

Selepas 3 Bukit, Batang Pula Hadapi Pilihan Raya

pilihanraya kini     7:46 PM    

0 comments :

Sunday, February 22, 2009

GERAK SOKONG ANWAR DEDAH RASUAH

pilihanraya kini     7:58 PM    

5 comments :

Elizabeth Wong Sudah Bercuti Sebulan Di Luar Negara

pilihanraya kini     3:32 PM    

0 comments :

pilihanraya kini     10:29 AM    

0 comments :

Friday, February 20, 2009

Banyak Nya Gaji Pembantu Khas

pilihanraya kini     5:42 PM    

3 comments :

Elizabeth Wong Sudah Bercuti Ke Luar Negara

pilihanraya kini     11:20 AM    

0 comments :

Thursday, February 19, 2009

Hilmi Teman Lelaki Elizabeth Wong Atau Dot Dot Dot

pilihanraya kini     8:59 AM    

5 comments :

Tuesday, February 17, 2009

Elizabeth Wong Memang Seksi, Butang Memang Selalu Terbuka

pilihanraya kini     1:35 PM    

8 comments :

Monday, February 16, 2009

Gambar Bogel Elizebeth Wong, Siapa Ambil Gambar?

pilihanraya kini     3:38 PM    

13 comments :

Wednesday, February 11, 2009

Exco Perak Sekarang Lebih Ramai Melayu

pilihanraya kini     7:08 PM    

2 comments :

Punca Kejatuhan Kerajaan Pakatan Di Perak

pilihanraya kini     1:00 PM    

0 comments :

Tuesday, February 10, 2009

DAP Mahu Penderhaka Bertanding Di Bukit Gantang

pilihanraya kini     1:54 AM    

8 comments :

Monday, February 9, 2009

Pekida Warning Karpal

pilihanraya kini     7:24 AM    

10 comments :

© 2011-2014 PILIHANRAYA KINI . Designed by Bloggertheme9. Powered by Blogger.