meta charset='utf-8'/> December 2012 | PILIHANRAYA KINI December 2012 « PILIHANRAYA KINI

Wednesday, December 26, 2012

Tangkap Gambar dan Menang RM10,000

pilihanraya kini     9:27 AM    

0 comments :

Saturday, December 22, 2012

Datuk K Dah Keluar Hospital

pilihanraya kini     3:30 AM    

2 comments :

Friday, December 21, 2012

Datuk Fauzi Shaari Serik Dah Sertai PAS

pilihanraya kini     11:30 PM    

2 comments :

STRATEGI GUAN ENG SAMA MCM KUAN YEW

pilihanraya kini     3:19 PM    

4 comments :

Wednesday, December 19, 2012

NIK AZIZ BUAT APA NIH????

pilihanraya kini     9:00 AM    

3 comments :

Tuesday, December 18, 2012

KHALID GAGAP SUKA JALAN LUBANG LUBANG

pilihanraya kini     11:09 PM    

0 comments :

Sunday, December 16, 2012

BOYFRIEND BARU ROZITA CHE WAN???

pilihanraya kini     9:52 PM    

1 comments :

PEREMPUAN NI GILA BETUL

pilihanraya kini     3:00 PM    

4 comments :

Saturday, December 15, 2012

HAHA RAJAGOPAL MESTI BENGANG NI

pilihanraya kini     11:30 PM    

0 comments :

Tuesday, December 11, 2012

GAMBAR APEK DAN LEUNIEY KAHWIN

pilihanraya kini     11:30 PM    

3 comments :

VIDEO PEMIMPIN PAS KENA TANGKAP KHALWAT

pilihanraya kini     8:22 PM    

0 comments :

Monday, December 10, 2012

PATUTLAH GOL SEMALAM, RUPANYA TENGAH ANGAU

pilihanraya kini     2:46 PM    

2 comments :

NEELOFA PAKAI BRA JE HUH MENGIURKAN..

pilihanraya kini     10:00 AM    

5 comments :

GRO KENA ROGOL DI PENANG

pilihanraya kini     12:14 AM    

3 comments :

Friday, December 7, 2012

KHABAR DARI PALESTIN

pilihanraya kini     4:00 PM    

0 comments :

TEGURAN UNTUK ABBY ABADI

pilihanraya kini     10:53 AM    

2 comments :

Tuesday, December 4, 2012

ANWAR MELIWAT LAGI....

pilihanraya kini     9:58 PM    

8 comments :

Sunday, December 2, 2012

GOL GOL MALAYSIA LAWAN INDONESIA

pilihanraya kini     12:27 AM    

0 comments :

MESSI SANJUNG RAJAGOPAL

pilihanraya kini     12:00 AM    

0 comments :

© 2011-2014 PILIHANRAYA KINI . Designed by Bloggertheme9. Powered by Blogger.